Добредојдовте во пневматска машина Хебеи Шенли

Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе организираме професионален персонал за приклучување за вас.Покрај стандардните производи наведени на оваа страница, можеме да обезбедиме и OEM и ODM услуги.Дополнително, ви посакуваме добредојде да ни се придружите како еден од нашите глобални агенти, имаме долгогодишно искуство во меѓународниот трговски бизнис.Имаме добри кооперативни односи со многу познати бродски компании и авиокомпании, можеме да обезбедиме внимателни транспортни услуги и одговорни за царински, даночни, осигурување и други сродни процедури.

 • KSDY-13.6/8 75kw Тип на приколка Електричен компресор со завртки за воздух

  KSDY-13.6/8 75kw Тип на приколка Електрична завртка Ai...

  Вовед во производ: КС од серијата KS нов компресор за воздух со завртки хуманизиран систем за контрола на приказот на интерфејсот човек-машина 1. Операцијата е особено удобна и едноставна 2. Работниот статус е јасен на прв поглед 3. Има резервен излезен интерфејс, кој може да реализира мулти- контрола на преплетување на единицата

 • FY260 дупнатина со дизел мотор, монтирана на гасеничар, DTH пневматска машина за дупчење вода, машина за бунарско дупчење

  FY260 отвор за дизел мотор монтиран на гасеничар...

  Серијата FY (180, 200,260,280, 300, 350, 400, 500, 600, 800 и други модели на ротациони целосно хидраулично контролирани апаратури за бушење бунари за вода се мултифункционални, тие можат да се користат со воздушни компресори, а приклучоците се пумпи за кал. дизајниран за вода и може да се користи во сите услови базирани

 • FY180 евтина цена 180 m длабочина пренослива челична влечка од типот на водена платформа за дупчење бунар

  FY180 евтина цена пренослив челичен крак со длабочина од 180 метри...

  Серијата FY (180, 200,260,280, 300, 350, 400, 500, 600, 800 и други модели на ротациони целосно хидраулично контролирани апаратури за бушење бунари за вода се мултифункционални, тие можат да се користат со воздушни компресори, а приклучоците се пумпи за кал. дизајниран за вода и може да се користи во сите услови база

 • FYX180 Висококвалитетен гасен дизел хидрауличен 180m дупчење на бунар за дупчење на длабока вода Пласт за дупчење Фабрика во Кина за продажба

  FYX180 Висококвалитетен гасен дизел хидрауличен 18...

  Вовед во производ 1. Опремен со турбо мотор од брендот Yuchai од 60KW со солидна моќност;2. Патентиран дизајн соединение стрела, двоен цилиндар дигање;3. Секоја машина за дупчење е опремена со преградна плоча на главниот крак за заштита на цилиндерот за масло;4. Шасија на машина за дупчење: професионален багер

 • Kaishan Diesel Diesel Screw Air Compressor KSCY-570/13 Mobile Screw Air Dual Frequency Conversion Dual Stage Compressor Mining Tunnel Engineering

  Воздушен компресор со завртки Kaishan Diesel KSCY-570/13...

  Карактеристики на Kaishan KSCY Дизел пренослив воздушен компресор со завртки: 1. Главен мотор: Дизајнот на роторот со голем дијаметар на патентираниот профил, главниот мотор и дизел моторот се директно поврзани преку високо еластична спојка, нема опрема за забрзување во средината, главната брзина на моторот е т

 • Воздушен компресор Kaishan LGY-2.8/8 електричен сè-во-едно мобилен компресор за рудник со завртки со двоен резервоар

  Воздушен компресор Kaishan LGY-2.8/8 електричен all-i...

  Вовед на производ: Карактеристики на производот од минијатурни компресори со завртки од LGY серијата Комбинирање на карактеристиките на домашните минијатурни клипни воздушни компресори и целосно искористување на неговите силни технички предности, воведување на еколошки, заштеда на енергија и висока доверливост

 • Kaishan (BOREAS) Серија BK компресор за завртки со постојан магнет со променлива фреквенција за воздух

  Kaishan (BOREAS) BK серија постојан магнет var...

  Карактеристики на производот: Систем за компресија на роторот Јин-Јанг Подоброто запечатување, помалиот канал за истекување ќе произведе високо-ефикасен лизгачки филм со валјак за да се намали топлината на компресија, а производството на гас е подобрено за 10%-15% Вграден дизајн за одвојување на нафта и гас. вградено поставка за одвојување на маслото на ens

 • Фалсификување Yt27 воздушна нога пневматска дупчалка Производители и добавувачи

  Пневматска дупчалка за карпи за ковање Yt27 воздушна нога...

  Кликнете за да испратите барање за да ја добиете најновата цена на производот во рок од 30 минути Карактеристики на производот: Карактеристики 1, дупчалката со воздушни ногарки YT27 има карактеристики на силна функција на дување и чистење на дупката од пиштолот и висок вртежен момент на вртење во лемење 2, во во прилог на предностите на YT27 воздушна нога

 • Дупчалка за бензински карпи YN27C

  Дупчалка за бензински карпи YN27C

  БУШТАЛКА ЗА ВНАТРЕШНО согорување YN27C бушалката за карпи со внатрешно согорување YN27C е широко користена во рударството, изградбата на патишта, вадењето камен, инженерството за национална одбрана итн., со различни функции на разделување, дробење, тампонирање и чипсување за рударство, цементна коловозна површина и асфалтна површина на патот. .Х

 • Прекинувачи за асфалтирање TPB60

  Прекинувачи за асфалтирање TPB60

  Кликнете за да испратите барање за да ја добиете најновата цена на производот во рок од 30 минути Вовед на производ: дробилката TPB-60 ја прифаќа зрелата технологија на TOKU Group, Дали е компримиран воздух како моќ на алатката за дробење, може ефикасно да го комплетира армиран бетон, карпа, лужење зелено дробење,

 • 22KW дизел клипен воздушен компресор за рударство за рударство

  22KW дизел клип со клипни воздух за рударство ком...

  Слика на производот Профил на фабриката Tianjin Shenglida Machinery Equipment Co., Ltd. е компанија која се занимава со рударска индустрија веќе 15 години.Имаме сопствена фабрика, главно произведуваме и продаваме пневматска дупчалка за карпи, пневматска дробилка, пневматски пик, дупчалка, цевка за дупчење, ударни, дупчалки

 • Мал мобилен пренослив воздушен компресор со завртки со дизел погон

  Мал мобилен пренослив дизелски завртка воздух C...

  Технички параметри Стил на подмачкување Подмачкана димензија (L*Ш*В) 3400*1980*2210mm Основни компоненти Боја на пумпата Приспособен тип на боја Завртка Извор на енергија AC POWER Работен притисок 5 бари Тип на гас Воздух Слика на производот Фабрички профил Tianjin Shenglida Machinery Equipment. јас

Нашиот сертификат

Успехот на претпријатието е неразделен од честа.Shenli Machinery Co., Ltd. има положено голем број кредитни сертификати за идентификација на AAA ниво и работа за сертификација и ISO 9001:2015.Условите за пристап на пазарот на ЕУ освоија многу почести и сертификати.Ова укажува дека Shenli Machinery е призната од релевантните државни служби и авторитативна
организациите во однос на стандардизираното работење и чесното работење, а тоа е целосна потврда на способноста за извршување на договорот на Шенли, посветеноста на услугата и кредитниот статус на пазарот.

 • cer (1)
 • шенли изо
 • це шенли
 • це шенли 2
 • cer (2)
 • tuomLOGO
 • патнер (2)
 • патнер (3)
 • патнер (1)
 • tokulogo

КООПЕРАТИВЕН ПАРТНЕР

Shenli машини длабоко орање рударски пневматски машини индустрија за многу години, не само работењето на независни брендови, додека обезбедува OEM услуги, партнери се Јапонија TOKU, Epiroc, Furukawa, Atlas Copco и други брендови за OEM услуги, но исто така има и Epiroc права на интелектуална сопственост .

0f2b06b71b81d66594a2b16677d6d15