Mirë se vini në Makineri Pneumatike Hebei Shenli

Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.Ne do të aranzhojmë personel profesional docking për ju.Përveç produkteve standarde të listuara në këtë faqe, ne mund të ofrojmë gjithashtu shërbime OEM dhe ODM.Përveç kësaj, ne gjithashtu ju mirëpresim të bashkoheni me ne si një nga agjentët tanë globalë, ne kemi përvojë të gjerë në biznesin e tregtisë ndërkombëtare.Ne kemi një marrëdhënie të mirë bashkëpunimi me shumë kompani të famshme të transportit dhe linja ajrore, mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme të transportit dhe përgjegjës për doganat, taksat, sigurimet dhe procedura të tjera të ngjashme.

 • KSDY-13.6/8 Kompresor ajri me vidë elektrike Lloji i rimorkios 75 kw

  KSDY-13.6/8 75kw Rimorkio Lloji Vidë elektrike Ai...

  Prezantimi i produktit: Kompresor ajri me vidë të re të serisë KS Sistemi i kontrollit të ekranit të ndërfaqes njeri-makinë të humanizuar 1. Operacioni është veçanërisht i përshtatshëm dhe i thjeshtë 2. Statusi i funksionimit është i qartë me një shikim 3. Ekziston një ndërfaqe rezervë e daljes, e cila mund të realizojë shumë- kontrolli i ndërlidhjes së njësisë

 • FY260 me motor nafte montuar në zvarritës DTH pus shpimi pneumatik i pajisjes për shpimin e ujit

  FY260 motori me naftë i montuar në zvarritës, i drejtuar nga boshllëku...

  Seritë VF (180, 200,260,280, 300, 350, 400, 500, 600, 800 dhe modele të tjera të pajisjeve rrotulluese të shpimit të puseve hidraulike të kontrolluara të plota të ujit janë shumëfunksionale, ato mund të përdoren me kompresorë ajri dhe pompa me pompa balte. projektuar për ujë dhe mund të përdoret në të gjitha kushtet bazuar

 • VF180 çmim i lirë 180 m thellësi portativ me zvarritës çeliku të tipit të shpimit të puseve të ujit

  VF180 çmim i lirë 180 m thellësi çeliku portativ...

  Seritë VF (180, 200,260,280, 300, 350, 400, 500, 600, 800 dhe modele të tjera të pajisjeve rrotulluese të shpimit të puseve hidraulike të kontrolluara të plota të ujit janë shumëfunksionale, ato mund të përdoren me kompresorë ajri dhe pompa me pompa balte. projektuar për ujë dhe mund të përdoret në të gjitha kushtet bazë

 • FYX180 High Quality Crawler Diesel Hydraulic 180m Drilling Deep Water Drilling Rig Fabrika e Kinës

  FYX180 Crawler Diesel Hydraulic 18 me cilësi të lartë...

  Prezantimi i produktit 1. I pajisur me motor turbocharged të markës Yuchai 60 KW me fuqi solide;2. Bum kompleks i dizajnit të patentuar, ngritje cilindrash të dyfishtë;3. Çdo pajisje shpimi është e pajisur me një pllakë mbytëse në krahun kryesor për të mbrojtur cilindrin e vajit;4. Shasia e platformës së shpimit: ekskavator profesionist

 • Kompresori ajri me vidë nafte Kaishan KSCY-570/13 Konvertimi i ajrit me vidë celulare me frekuencë të dyfishtë Inxhinieri e tunelit të minierave të kompresorit me dy faza

  Kompresori ajri me vidë Diesel Kaishan KSCY-570/13...

  Karakteristikat e kompresorit të ajrit me vidë portative Kaishan KSCY Diesel: 1. Motori kryesor: Dizajni i rotorit me diametër të madh i profilit të patentuar, motori kryesor dhe motori me naftë lidhen drejtpërdrejt përmes një bashkimi shumë elastik, nuk ka pajisje për shpejtësi. në mes, shpejtësia kryesore e motorit është t

 • Kompresori ajri Kaishan LGY-2.8/8 kompresor elektrik i lëvizshëm i gjithë-në-një, me vidë me dy tanke, kompresor për vendin e minierës

  Kompresori ajri Kaishan LGY-2.8/8 elektrik all-i...

  Prezantimi i produktit: Karakteristikat e produktit të kompresorit ajri me vidë në miniaturë të serisë LGY Kombinimi i karakteristikave të kompresorëve të ajrit me piston në miniaturë dhe shfrytëzimi i plotë i avantazheve të tij të forta teknike, prezantimi i një miniaturë miqësore me mjedisin, kursimit të energjisë dhe me besueshmëri të lartë

 • Kompresor ajri me vidë me frekuencë të ndryshueshme me magnet të përhershëm të serisë Kaishan (BOREAS) BK

  Magnet i përhershëm i serisë Kaishan (BOREAS) BK var...

  Veçoritë e produktit: Sistemi i ngjeshjes së rotorit Yin-Yang Mbyllja më e mirë, kanali më i vogël rrjedhjeje do të prodhojë film rrëshqitës me rul me efikasitet të lartë për të reduktuar nxehtësinë e ngjeshjes dhe prodhimi i gazit përmirësohet me 10%-15% Dizajni i integruar i ndarjes së vajit dhe gazit Miratoni një Cilësimi i integruar i ndarjes së vajit në ens

 • Forging Yt27 Air Leg Stërvitje pneumatike Rock Prodhuesit & Furnizuesit

  Stërvitja pneumatike me këmbë me ajër të farkëtimit Yt27 Prodhimi...

  Klikoni për të dërguar kërkesën për të marrë çmimin më të fundit të produktit brenda 30 minutave Karakteristikat e produktit: Veçoritë 1, Stërvitja e shkëmbit me këmbë me ajër YT27 ka veçoritë e funksionit të fortë të fryrjes dhe pastrimit të vrimës së armës dhe çift rrotullues të lartë të rrotullimit në brazo 2, në përveç avantazheve të këmbës ajrore YT27

 • Stërvitja e shkëmbit me benzinë ​​YN27C

  Stërvitja e shkëmbit me benzinë ​​YN27C

  SHPUNJA YN27C E SHKËMBIT ME DJEGJE TË BRENDSHME Stërvitja e shkëmbit me djegie të brendshme e tipit YN27C përdoret gjerësisht në miniera, ndërtim rrugësh, gurore, inxhinieri të mbrojtjes kombëtare, etj., me funksione të ndryshme të ndarjes, shtypjes, shtypjes dhe copëtimit për miniera, sipërfaqes së rrugës me çimento dhe sipërfaqes së asfaltit të rrugës. .H

 • Ndërprerës asfaltimi TPB60

  Ndërprerës asfaltimi TPB60

  Klikoni për të dërguar kërkesën për të marrë çmimin më të fundit të produktit brenda 30 minutave Prezantimi i produktit: Thërrmuesi TPB-60 adopton teknologjinë e pjekur të TOKU Group, është ajri i kompresuar si fuqia e mjetit dërrmues, mund të përfundojë me efikasitet betonin e armuar, shkëmbin, puna e larjes së grimcimit të gjelbër,

 • Kompresor ajri me piston minierash reciproke 22KW për Minierat

  Ajri i pistonit të minierës reciproke 22 KW nafte com...

  Imazhi i produktit Profili i fabrikës Tianjin Shenglida Machinery Equipment Co., Ltd. është një kompani e angazhuar në industrinë e minierave për 15 vjet.Ne kemi fabrikën tonë, kryesisht prodhojmë dhe shesim shpuese pneumatike guri, polic pneumatik, pickim pneumatik, shpues, gyp shpimi, perkusiv, shpues

 • Kompresor ajri i vogël portativ me vidë me naftë

  Vidë e vogël portative me naftë me ajër C...

  Parametrat teknikë Stili i lubrifikimit Dimensioni i lubrifikuar (L*W*H) 3400*1980*2210 mm Përbërësit bazë Ngjyra e pompës Lloji i ngjyrës së personalizuar Vidë Burimi i energjisë AC POWER Presioni i punës 5 bar Lloji i gazit Ajri i produktit Imazhi i fabrikës Profili i fabrikës Tianjin Shenglida Machinery Equipment. i

Certifikimi ynë

Suksesi i ndërmarrjes është i pandashëm nga nderi.Shenli Machinery Co., Ltd. ka kaluar një numër identifikimi të certifikatave të kreditit të nivelit AAA dhe punëve të certifikimit ce dhe certifikimit ISO 9001:2015.Kushtet e aksesit në tregun e BE-së kanë fituar shumë nderime dhe çertifikime.Kjo tregon se Makineri Shenli është njohur nga departamentet përkatëse shtetërore dhe autoritare
organizatat për sa i përket operimit të standardizuar dhe funksionimit të ndershëm, dhe është një pohim i plotë i aftësisë së Shenli-t për performancën e kontratës, angazhimit të shërbimit dhe statusit të kredisë në treg.

 • cer (1)
 • shenli iso
 • ce shenli
 • ce shenli 2
 • cer (2)
 • tuomLOGO
 • patner (2)
 • patner (3)
 • patner (1)
 • tokulogo

PARTNER KOOPERATIV

Makineri Shenli plugimi i thellë i industrisë së makinerive pneumatike të minierave për shumë vite, jo vetëm funksionimin e markave të pavarura, ndërsa ofron shërbime OEM, partnerët janë TOKU të Japonisë, Epiroc, Furukawa, Atlas Copco dhe markave të tjera për shërbimet OEM, por gjithashtu ka të drejtat e pronësisë intelektuale Epiroc .

0f2b06b71b81d66594a2b16677d6d15